Úřední deska Sobčice

Název Popis Vyvěšenoseřadit vzestupně Sejmuto Soubor
UPOZORNĚNÍ

Vážení,

rádi bychom vás upozornili na to, že stále platí veškerá usnesení a doporučení vlády týkající se volného pohybu osob, sdružování a také povinného nošení roušek.

Přestože nebyla udělena výjimka pro cesty do objektů určených k rekreaci, mnoho občanů především z větších měst toto nerespektuje.

Z toto důvodu důrazně znovu opakuji všem občanům ČR, tedy občanům naší obce i těm, kdo do obce přijeli v rámci dočasného pobytu na víkend či delší dobu, že:

  • zákaz volného pohybu osob na území celé České republiky (dle usnesení vlády č. 85/2020 Sb.)
  • zákaz shromažďování během nouzového stavu (usnesení vlády č. 69/2020 Sb.)
  • povinnost nosit roušku (usnesení č. 106/ 2020 Sb., o povinném nošení ochranných prostředků, které brání šíření kapének)

platí překvapivě i na území naší obce, a to pro všechny!  (včetně dětí, za které jste odpovědní!)

V PŘÍPADĚ, ŽE NEBUDE KÝMKOLIV NAŘÍZENÍ VLÁDY NA ÚZEMÍ NAŠÍ OBCE DODRŽOVÁNO, BUDU NUCEN/A JAKO STAROSTA/STAROSTKA OBCE POSTUPOVAT V MEZÍCH ZÁKONA A TYTO PŘÍPADY HLÁSIT. Uvědomte si, že šíření nakažlivé lidské nemoci z nedbalosti je trestným činem! (Usnesení vlády č. 75/ 2020 Sb.,)

Buďte, prosím, všichni k sobě ohleduplní a dodržujte usnesení vlády!

 

24.03.2020
Seznam nemovitostí s nedostatečně identifik. vlastníkem

Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových vydává seznam nemovitostí s nedostatečně identifikovaným vlastníkem, které se nacházejí v obci Sobčice. 

Kontaktní osoba: Lenka Jindrová, tel.: 493 580 301

 

18.03.2020 Soubor Seznam
Mimořádná opatření 18.03.2020 PDF icon Rozhodnutí o zákazu pohybu osob bez ochranných prostředků
Mimořádná opatření 14.03.2020 PDF icon Vyhlášení nouzového stavu, PDF icon Opatření o zákazu školní docházky, PDF icon Opatření o zákazu vstupu do ČR, PDF icon Opatření v mezinárodní a osobní dopravě, PDF icon Zákaz návštěv ve zdravotnických zařízeních, PDF icon Znovuzavedení dočasné ochrany vnitřních hranic ČR, Soubor Dodávání zásilek v důsledku výskytu koronaviru, PDF icon Doporučení občanům vracejícím se z rizikových oblastí
MIMOŘÁDNÁ OPATŘENÍ

Byla vydána mimořádná opatření. 

Více informací naleznete v příloze. 

10.03.2020 PDF icon Mimořádná opatření - uzavření základních, středních a vysokých škol, PDF icon Mimořádná opatření - zákaz konání akcí nad 100 osob
Informace ke KORONAVIRU z pověření KÚ KHK

V příloze naleznete informace ke koronaviru, které vydala Krajská hygienická stanice KHK. 

01.03.2020 PDF icon Informační leták, PDF icon Důležité informace, Image icon Jak si správně mýt ruce, Image icon Pro cestovatele, Image icon Snížení rizik nákazy koronavirem
Výroční zpráva obce Sobčice za r. 2019

Výroční zpráva za předcházející kalendářní rok o činnosti v oblasti poskytování informací dle InfZ. § 18 InfZ

28.02.2020 PDF icon Výroční zpráva obce Sobčice za r. 2019