Prohlášení o přístupnosti webových stránek obce sobčice

Dne 04.08.2011 - Na webové prezentaci obce Sobčice jsou informace související s výkonem veřejné správy zveřejňovány tak, aby se s nimi v nezbytném rozsahu mohly seznámit i osoby se zdravotním postižením. Webová prezentace vyhovuje ve vysoké míře požadavkům kladeným Vyhláškou č. 64/2008 o formě zveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti).

http://www.mvcr.cz/clanek/vyhlaska-c-64-2008-sb-o-forme-uverejnovani-inf...

Pravidlo č. 3
Stránky využívají doplňků Java Script a CSS. I bez těchto doplňků jsou stránky standardně ovladatelné a plně použitelné.
V případě reklamy nebo upoutávky může být použita technologie Adobe Flash.
V případě ankety jsou pro správnou funkci nutné zapnuté cookies.
Cookies jsou zapnuté pro měření návštevnosti a kvůli rozpoznání registrovaných.

Pravidlo č. 9
Na webových stránkách mohou být zveřejněny informace i v jiných, než webových formátech. Důvodem je skutečnost, že tyto dokumenty buď obsahují typografické prvky a formátování, které webový formát HTML 4.01 Transitional nepodporuje nebo jsou příliš velké a je vhodné jejich stažení. U těchto dokumentů je uveden v hranaté závorce typ dokumentu a jeho velikost v kB.
Pro zobrazení těchto dokumentů lze použít např. bezplatné prohlížeče, které lze stáhnout z internetu, např. Adobe Reader nebo Open Office

Vaše náměty, postřehy či informace k technické části webu můžete poslat na e-mail admin@lives.cz